* Volg ons


* Wie is Online

  • Punt gasten: 15
  • Punt verborgen: 0
  • Punt leden: 0

Er zijn geen bezoekers online
  • Punt Online vandaag: 4

* Actuele onderwerpen

Sneeuw/ruis bij Full Screen door Ruud_coco
[Vandaag om 08:26:42]


PC is traag vooral bij het opstarten door Ruud_coco
[Vandaag om 01:52:27]


Wilt u het normal.dot bestand wijzigen? ja - nee - annuleren door Michel Uphoff
[ 5 februari 2012, 21:37:14]


uitrol menu verschijnt niet door Ruud_coco
[ 5 februari 2012, 21:35:57]


HP Scanjet 4L papierstoring door Etienne
[ 5 februari 2012, 19:12:27]


VERPLAATST: externe harde schijf door Ronald
[ 4 februari 2012, 18:17:43]


code 43 door Peter
[ 1 februari 2012, 20:53:42]


externe harde schijf door harryb
[ 1 februari 2012, 19:08:13]


Malwarebytes blokkeert kwaadaardige website's (ip) door Ruud_coco
[ 1 februari 2012, 07:53:53]


msn doet het niet door Peter
[31 januari 2012, 20:00:19]


externe harde schijf wordt niet herkend in windows 7 door RuudDeWit
[30 januari 2012, 15:56:35]


.xls wordt .xlsx door henk27
[30 januari 2012, 10:46:42]


harde schijf van 2 partities 1 maken / formateren door Ruud_coco
[29 januari 2012, 19:25:00]


Printer drukt te kleine letter. door Peter
[29 januari 2012, 14:26:00]


Internet Explorer 8 opent niet altijd in volledig scherm door Ruud_coco
[28 januari 2012, 20:22:57]


Even voorstellen...... door Michel Uphoff
[28 januari 2012, 17:33:24]


VERPLAATST: .xls wordt .xlsx door Peter
[27 januari 2012, 20:00:53]


VERPLAATST: compuserve na 2010 door Peter
[27 januari 2012, 20:00:05]


compuserve na 2010 door Peter
[27 januari 2012, 19:56:54]


:c schijf door Joël nieuwe pc
[26 januari 2012, 07:04:19]


* Chat

Vraag maar raak!
Stel je vragen over computers en internet en krijg direct antwoord! Iedere maandagavond 21:00 - 22:00 uur in de chatroom.


A A A A Auteur Topic: Gebruikersaccount  (gelezen 1102 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline NLCOMPTopic starter

  • Forumheld
  • *****
  • Berichten: 7.266
  • Laatst actief:
    30 mei 2010, 20:52:56

  • Activiteitmeter
    100%
    • NL Computer Forum
Gebruikersaccount
« Gepost op: 11 november 2009, 14:15:47 »

Bericht 1 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Don Esteban (NLHelp)Datum:05-01-2008
Aan:AllenMsgID:3704.1
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi All,
Ik zit momenteel achter de pc van een kennis (XP) en probeer een vreemd probleem op te lossen. Ik kom er echter niet uit. Er zijn in deze pc 2 gebruikeraccounts aangemaakt. 1 gebruiker met alle rechten en 1 met beperkte rechten. Het tweede account heeft sinds een poosje vreemde kuren: na opstarten van bijv. de @home startpagina lees ik linksonder in de balk 'fout op pagina'. Na dubbelklik op een pictogram om een online game te starten gebeurt totaal niets meer. Via het eerste account werkt echter alles normaal. Op een gegeven moment verschijnt ook het venster dat IE een fout in het script heeft gevonden. Ik weet dat het verschijnen van dit bericht in IE uitgevinkt kan worden maar daar hebben we het probleem niet mee opgelost.
Na wat onderzoekingen blijkt dat via dat 2e account de windows helpfunctie (Start / Help en ondersteuning) ook niet wilt opstarten. Ga ik via het Configuratiescherm naar Gebruikersaccounts en als ik die wil openen, wil dat ook niet openen maar verschijnt weer de script-foutmelding. Er is dan zelfs met alt-ctrl-delete niet meer uit te komen en hangt de hele handel vast. Ik moet dan de pc herstarten om verder te kunnen.
Systeemherstel gaat maar terug tot 2 januari en het probleem deed zich al eerder voor. Dus dat biedt geen oplossing. Het account opwaarderen naar alle rechten helpt ook niet. Een derde account aanmaken helpt ook niet wat dat 3e account kampt weer met dezelfde problemen.
Iemand bekend met dit probleem?

BVD, Don
 


Bericht 2 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:PeterDatum:05-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.2
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer
Hoi Don,

Het 2e account met de problemen is een account met beperkte rechten?
Kun je even exact aangeven, met een screendump biijvoorbeeld,, wat de script-foutmelding is welke Internet Explorer je gebruikt.
Ik neem aan dat je al een virusscan gedaan hebt.


groeten, Peter



Bericht 3 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Don Esteban (NLHelp)Datum:06-01-2008
Aan:PeterMsgID:3704.3
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Peter,
Bedankt voor je reply en het meedenken. Zoals ik in het begin al schreef, had het 2e account beperkte rechten maar ook veranderd in alle rechten maakt het geen verschil. Een virusscan is uitgevoerd en wat de foutmelding betreft, zie ik dus het bekende venster:  'er is een fout opgetreden in het script enz' en voor de rest zijn de plekken waar verdere info zou moeten staan leeg. De foutmelding moet ik met alt-ctrl-delete verwijderen want via het kruisje lukt dit niet. Rare fout dus.
Don
 


Bericht 4 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Michel Uphoff (Sysop)Datum:06-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.4
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Don,
>> Een derde account aanmaken helpt ook niet wat dat 3e account kampt weer met dezelfde problemen.  <<
Jasses!! Je weet zeker dat account 1 dus prima werkt. Je zou de volgende truc uit kunnen halen;  Een nieuwe account aanmaken met de instellingen van de correct werkende 1e account. Als volgt:
Zet weergeven van systeem en verborgen bestanden tijdelijk aan.
Maak account 3 aan (voorbeeld PietjePuk), zelfde rechten als de werkende account, en log er een keer mee in (doe verder niets). Log weer uit. Zorg ervoor dat je ingelogd raakt met account 2 (de 'zieke' account dus). Zorg ervoor dat deze account GEEN beperkingen heeft. Dus met de goede account inloggen en de zieke account admin rechten geven als dat nog niet gebeurd was.
Waarom inloggen met de zieke account: Je kan alleen gegevens van een account naar een andere kopiëren als je er niet op ingelogd bent. Ga nu naar configuratiescherm, systeem, tab geavanceerd, klik op de knop instellingen bij "Gebruikers profielen". Zoek daar het juiste (goed werkende) accountprofiel op, en klik op kopiëren naar..
Blader naar c:\documents and settings\PietjePuk en kopieer hier het profiel naar toe.
Als alles goed is heeft PietjePuk nu dezelfde instellingen als de werkende account, en ben je mogelijk van het probleem af. Log er maar mee in.
Wat mij bezig houdt is dat een nieuwe account al de problemen kent. Dat is de default user, en daar wordt nooit mee ingelogd, c.q. die kan niet zomaar corrupt raken itt. een gebruikersaccount tenzij men user.dat files aan het kopiëren geslagen is, want dat is het gebruikersdeel van het register. Mocht de truc werken, zorg er dan voor dat weergave van beveiligde systeembestanden weer uit gaat, om dom kopieerwerk te voorkomen.
't zal mij benieuwen..
à propos: Hoe is het met die corrupte disk afgelopen?

Michel Uphoff (NLcomputer)
Homepage



Bericht 5 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Don Esteban (NLHelp)Datum:06-01-2008
Aan:Michel Uphoff (Sysop)MsgID:3704.5
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Michel,
Ik ga je info doorspelen (of zelf uitvoeren) en kom er spoedig op terug. Wat de corrupte disk betreft, mijn broer wilde met alle geweld ook zijn pcboer inschakelen, mede omdat ik ook busy was met andere zaken. Die pcboer had het over een defecte harddisk. Er wordt nu een nieuwe hd ingebouwd, XP opnieuw installeren en dan mag ik weer...:-( Ik geloof eerlijk gezegd niet in een defecte hd en wil dat ding dus terughebben om te checken. Ik laat je de uitkomst weten. Kan een week duren want de pcboer ging plots op vakantie. Bepaald geen klantenbindende service.

Don
 


Bericht 6 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:PeterDatum:06-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.6
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer
Hoi Don,

>>en voor de rest zijn de plekken waar verdere info zou moeten staan leeg.<<
Achzo. een vaker geziene MS melding: "Er is ergens een fout opgetreden maar ik heb geen verdere informatie dus los het lekker zelf op!"


Peter





Bericht 7 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Don Esteban (NLHelp)Datum:06-01-2008
Aan:Michel Uphoff (Sysop)MsgID:3704.7
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Michel,
Zijn we weer. Mijn broer heeft zijn pc toch eerder teruggekregen dan hij dacht. Na het plaatsen van een nieuwe HD heeft de pcboer ter controle de oude HD toch weer aangesloten en die bleek gewoon te werken. Was dus niet defect zoals ik ook al zei. Men heeft deze HD opnieuw geformateerd en er een externe HD van gemaakt waar de data van de nieuwe C: schijf volledig op gekopieerd is. Ik ga vanmiddag verdere progjes installeeren zoals Office etc. en weet dan meer. Kortom, wat nu de echte fout was weten we nog niet.
Het gebruikersaccountprobleem kom ik ook op terug. Wat een gedoe allemaal<<g>
Don
 


Bericht 8 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Michel Uphoff (Sysop)Datum:06-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.8
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Don,
>> en wil dat ding dus terughebben om te checken. <<
Als dat ding terug is, geef je maar een gil. Krijg je van mij een tooltje + instructies waarmee je bijzonder eenvoudig kan zien hoe het met de fysieke (dus niet de softwarematige) gezondheid van die disk gesteld is.

Michel Uphoff (NLcomputer)
Homepage



Bericht 9 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Michel Uphoff (Sysop)Datum:06-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.9
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Don,
>> Ik ga vanmiddag verdere progjes installeeren zoals Office etc. en weet dan meer. <<
Test de gezondheid van de tweede schijf even, voordat er ten onrechte op vertrouwd wordt. Attached de evaluatieversie van hard drive inspector. Werkt 14 dagen. Installeren, bij starten even geduld (nag-screen), en je kan de gezondheid van de disks zien. Na gebruik deïnstalleer je het ding het beste, want over 14 dagen heb je er toch niets meer aan.

Michel Uphoff (NLcomputer)
Homepage

Bijlagen :

hddinsp.exe
2467KB (3MB)


Bericht 10 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Don Esteban (NLHelp)Datum:06-01-2008
Aan:Michel Uphoff (Sysop)MsgID:3704.10
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Michel,
Je bent goud waard.. maar dat wist je al;-) Thanx. Ik ga de tool er op loslaten.
Don
 


Bericht 11 van 44

NL Computer Forum ~ Windows
Van:Michel Uphoff (Sysop)Datum:06-01-2008
Aan:Don Esteban (NLHelp)MsgID:3704.11
Onderwerp:gebruikersaccountForum:ws-nlcomputer

Hoi Don,
>> maar dat wist je al;-) <<
Nee, dat hoor ik nu voor het eerst. Hoeveel?

Michel Uphoff (NLcomputer)
Homepage
« Laatst bewerkt op: 1 januari 2010, 18:24:59 door Ronald »

Beste bezoeker, je bent op dit moment niet ingelogd. Daarom zijn de 4 antwoorden op dit bericht voor jou verborgen. Klik hier om in te loggen of klik hier om gratis en eenvoudig een account te registreren!
 

Gerelateerde onderwerpen

  Onderwerp / Gestart door Reacties Laatste bericht
4 Reacties
1626 Gelezen
Laatste bericht 9 januari 2010, 20:53:34
door Michel Uphoff
3 Reacties
636 Gelezen
Laatste bericht 15 februari 2010, 12:27:54
door Michel Uphoff
0 Reacties
505 Gelezen
Laatste bericht 15 februari 2010, 19:47:19
door Ronald


^ Go Up